Nákupní a reklamační řád

Úvodní ustanovení

Tyto obchodní podmínky platí pro nákup v internetovém obchodě – e-shopu www.tatabojs.cz, jehož provozovatelem je obchodní společnost Gui-tón s.r.o., IČ: 270 78 582, sídlem Nad stanicí 140/24, Praha 6, PSČ 162 00 (dále též jen „prodávající“).

Podmínky blíže vymezují a upřesňují práva a povinnosti prodávajícího a kupujícího.

Veškeré smluvní vztahy jsou uzavřeny v souladu s právním řádem České republiky. Smluvní vztahy neupravené těmito Obchodními podmínkami se řídí občanským zákoníkem (zákon č. 40/1964 Sb.) a zákonem o ochraně spotřebitele (zákon č. 101/2000 Sb.). Potvrzením závazné objednávky kupující stvrzuje, že se seznámil s těmito Obchodními podmínkami a že s nimi souhlasí.

Nákupní a reklamační řád

Náš zásilkový obchod je možný na území České republiky a Slovenska, po domluvě prostřednictvím e-mailu je možno zboží zaslat i do zahraničí. V případě speciálního požadavku, prosíme, pište na kikikkrutska@seznam.cz.

Objednávky v obchodě jsou závazné. Ceny zboží jsou uvedeny včetně DPH.

Objednávka

Při vyplňování objednávky si pečlivě zkontrolujte všechny Vámi uvedené údaje. V případě chyby nebo nesrovnalosti nebude možné objednané zboží doručit. Budeme Vás kontaktovat na uvedeném telefonním čísle nebo emailu.

Dodací lhůta

Dodání objednaného zboží je zpravidla 3 týdny (tato dodací lhůta se může prodloužit, pokud zboží nebude momentálně na skladě).

Poštovné a balné

Do 3.000,- Kč hodnoty objednaného zboží činí poštovné a balné po České republice 100,- Kč. Při objednávce nad 3.000,- Kč je poštovné a balné zdarma. Cena poštovného do zahraničí bude telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu konzultována s odběratelem zboží (pokud nebude částka odsouhlasena, zboží neodešleme).

Způsob dodání

Zboží je zasíláno prostřednictvím České pošty na dobírku v ČR a SR (zboží je hrazeno při převzetí zásilky). Do zahraničí zasíláme zboží formou dodání, na které se s odběratelem domluvíme prostřednictvím e-mailu.

Reklamační lhůta

Reklamační lhůta je 30 dnů (může nastat situace, kdy si objednáte něco jiného než jste chtěli nebo Vám nesedne velikost). Zásilku je nutno zaslat do 14 dnů po obdržení zboží zpět na adresu prodávajícího. Peníze za zboží (nikoli poštovné) Vám budou zaslány zpět bankovním převodem nebo složenkou.

V případě jakýchkoliv dotazů pište na kikikkrutska@seznam.cz nebo volejte na číslo +420 773 578 717.

Kristina Krutská